Рус Укр
Україна, 03142, м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4а
Контактні телефони: (044) 423-05-21, 423-82-29
На головну сторiнкуКонтакти
Про компанію

Завод "Мехбуд"

Навісні вентильовані фасади

Металеві паркани

Металлические заборы

Підвісні металеві стелі

  
  

Постійна виставка на території підприємства!


 
      ПрАТ "Мехбуд" -правонаступник Київского державного комунального підприємства з розробки та виготовлення засобів механізації  будівництва "Мехбуд". Історія заснування організації починаєтья з 1975 року.

    Предмет діяльності НДЛ "Мехбуд", а з часом ПрАТ "Мехбуд" - розробка та втілення нової техніки виробничо-технічного призначення та нових технологій для механізації трудомістких виробничих процесів будівельної індустрії.

    У період становлення нових економічних відносин значно змінилось спрямування діяльності більшості підприємств і ПрАТ "Мехбуд" не виняток. Ми крокуємо в ногу з часом, враховуємо зростаючі потреби будівельної індустрії, тож ми спрямували свої можливості й сили на нові інженерно-архітектурні рішення.

    З 2002 року ПрАТ "Мехбуд" розпочав розробляти, виготовляти та конструкторсько-технологічно супроводжувати монтування навісних металевих вентильованих систем для опорядження зовнішніх поверхонь будівель. Навісні металеві вентильовані системи пройшли обов'язкову сертифікацію в Держстандарті України у варіанті стального та алюмінієвого листа, що дає можливість застосовувати наші фасадні системи як при опорядженні малоповерхових будівель, так і висотних (у варіанті алюмінієвого листа).
 

                             


   С 2003 року запущена автоматизована лінія поздовжньо-поперечного різання призначена для нарізання рулонного металу (сталі, алюмінієвих сплавів, нержавіючої сталі) шириною до 1250 мм, вагою до 5 тонн, товщиною від 0,4 до 1,5 мм (нержавіючої сталі - до 0,8 мм), на полоси (штрипси) відповідної ширины, а також на окремі листи відповідної довжини по ширині рулонної сталі. 

   З 2005 року підприємство розширило асортимент власної продукції завдяки купівлі нового високоточного обладнання, а саме: гідравлічні гільйотині ножиці з ЧПК, які забезпечують розкрій листового металу на заготовки необхідного розміру. Висока точність розкрою досягається наявністю прецизійного механізму, що позиціонує задній упор та підтримувального пристрою, який унеможливлює провисання тонкого (до 1,5 мм) листа у просторі від заднього упора до ножів. Координатна лінійка - боковой упор з мікрометричним регулюванням, яка забезпечує точну прямокутність заготовок.

Потужність гільйотинних ножиць дає можливість розкроювати з довжиною різу 3000 мм для товщини стального листа 2 мм і нержавіючої сталі до 1,2 мм. 

   Гідравлічний згинальний прес з ЧПК -
високопродуктивний прес з зусиллям тиску до 160 тонн. Шляхом введення цифрових параметрів для виготовлення деталі, зокрема властивостей металу, забезпечується та підтримується в процесі виготовлення партії деталей точність їх розміру та ідентичність, що важливо для виконання вимог замовника та гарантії якості.

Наявність декількох видів змінного оснащення - матриць і пуансонів та, при необхідності, їхня швидка заміна, забезпечує виготовлення різноманітних по формі та розмірам деталей протягом однієї робочої зміни.

Потужність згинального пресу та наявне оснащення надають можливість виготовляти деталі довжиною 3050 мм зі стального листа товщиною 2,0 мм.

    З 2008 року налагоджено виробництво фасадної рейки "ФМС", яка виробляється методом прокатування на профілювальній лінії "SСHLEBACH". Технічні можливості цього обладнання дають нам можливість обробляти оцинковану сталь з полімерним покриттям (різноманітна кольорова гама) товщиною 0,5 мм - 0,7 мм, а також нержавіюча сталь товщиною 0,4 мм - 0,5 мм. Також обладнання дає можливість обробляти кольоровий метал, а саме: титан, мідь, цинк, алюміній товщиною 0,6 мм - 0,8 мм. Лінія легка у переналаштуванні на будь-яку ширину видимої частини рейки. Швидкість профілювання складає 12,5 м/хв, що дає можливість випускати готову продукцію у великому обсязі. Профилювальна лінія  "SСHLEBACH", розрахована на виробництво рейки у діапазоні min -165 мм та max - 750 мм (рекомендована ширина видима частина рейки при товщині 0,4 мм - 165 мм, при товщині 0,5 мм - 210 мм, при товщині 0,7 мм - 400 мм).  Мінімальна довжина рейки складає - 1000 мм, максимальна - 10 000 мм.

   Налагоджено виробництво металевих панелей для підвісної стелі, які виробляються методом штампування у діапазоні товщини металу від 0,4 мм до 0,5 мм, що забезпечує високу швидкість виготовлення. Панелі для підвісної стелі виготовляються з оцинкованої сталі з полімерним покриттям (великий вибір кольорової гами) та полірованої нержавіючої сталі (дзеркальне полірування) у колір срібла, золота. Оскільки стельові панелі виготовляються з металу, їх застосування має необмежений діапазон, наприклад: торгівельні центри, виробничі приміщення, басейни, житловий сектор, офісні приміщення тощо. Цикл виробництва та устаткування дає можливість виготовляти до 1000 панелей на день.  

 

Наша компанія це висококваліфіковані співробітники, широкий спектр послуг, індивідуальний підхід до

клієнтів та, звичайно ж - гарантія якості!

Ми сподіваємося, що на сайті Ви знайдете корисну для себе інформацію!

Ми завжди раді Вам допомогти!


ПрАТ "МЕХБУД"

Україна, 03142 м.Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

телефони відділу продажу:

(+38) 044 423-05-21, 423-82-29, 452-41-87

факс/автомат: 455-78-10

e-mail: sales@mehbud.com.ua

 телефон приймальні: (+38) 044 424-70-07

e-mail: info@mehbud.com.ua