Рус Укр
Україна, 03142, м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4а
Контактні телефони: (044) 423-05-21, 423-82-29
На головну сторiнкуКонтакти
Спец. профілі
Спец. профілі
Спецпрофілі від заводу «Мехбуд» виготовляються на замовлення для різноманітних нестандартних конструкцій. Ціна: 0.00 у.о. On-line Заявка

Cпецпрофілі

 А точніше, про гнуті профілі які виготовляються на нашому заводі.

 

Мы не гнем так профили

Такого в нас нема.

Ми не гаражне виробництво!

Ми не використовуємо методи: «підстукати», «підігнути», «і так добре» «цього майже не видно», «це однаково внутрішня частина» та інші слова які не виправдовують брак.
Гибка профиля под заказ

У нас на підприємстві використовується, якщо не найсучасніше встаткування, але сегментні листозгини SCHECHTL 2009 років і ручні листозгини SCHECHTL 2007 року. А в 2015 плануємо поставити ще один. Німецька техніка працює без збоїв. У працівників руки із правильного місця ростуть і голова працює.

За якість згину й усього виробу в цілому ми відповідаємо й даємо гарантію!
Гидравлический пресс для гибки металла Гибка профиля под прямым углом

Крім листозгинів і ручних верстатів на виробництві працює «WEINBRENNER» - гідравлічний прес із зусиллям тиску до 160 тонн і ЧПК. Так само наявні різні набори пуансонів і матриць що дає можливість значно розширити варіативність згину, а як наслідок – складність конфігурації профілю.

 

 

 

Ось приклади гнутих профілів з нашого виробництва.  

 

Омега профиль Набор профилий П-образный профиль

 

Чому сепецпрофілі, та все надзвичайно просто:

  • Дані профілі є гнутими, а не катаними. Тобто верстат не просто катає, наприклад, зі смуги металу П-Подібний профіль (пішак) у стандартних розмірах. Метал кроїться в необхідний Вам розмір і гнеться за необхідними Вас параметрами.
  • Якісне устаткування й досвід наших працівників роблять серію(партію) нестандартних профілів – однаковими ( без відхилень у кутах згину або розмірах).
  • Для спецпрофілів, креслення поки яких нема, у нас є спеціаліст. Це наш конструктор. Він допоможе втілити те що було «показане на пальцях» або намальовано помадою на серветці -  у необхідний Вам профіль. Він не тільки викладе це на папір, але й проконтролює якість виконання, якщо це необхідно.

 

Ми пропонуємо максимальну варіативність гнутих профілів з оцинкованої сталі й алюмінію в товщині від 0,45мм до 2,0мм і 5,0мм відповідно.

 

Потрібний профіль? Не вистачає спецпрофілів для завершення об'єкта? Або Ви спланували все заздалегідь, і вже час почати виготовлення? Залишайте заявку на нашому сайті і ми виготовимо профіль спеціально для Вас.

 

Ваш спецпрофіль від заводу «Мехбуд»