Рус Укр
Україна, 03142, м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4а
Контактні телефони: (044) 423-05-21, 423-82-29
На головну сторiнкуКонтакти
Візуалізація фасаду будівлі

Опис візуалізації НВФ будівель і вимоги до вихідних даних

  Завдання візуалізації Навісного Вентильованого Фасаду (НВФ) виникає щораз, коли замовник стоїть перед вибором: який тип навісного фасаду кращий, як він повинен виглядати, які основні кольори елементів облицювання вибрати й скільки це буде коштувати. Вибір з 2-х або трьох макетів дизайну допомагають більш точно задовольнити вимоги корпоративного стилю або побажанням замовника. Вкладаючи великі кошти у вентильований фасад, йому хотілося б бачити в подробицях у що він їх вкладає та ще й упевнитися у рівні професіоналізму співробітників компанії, що володіють усіма сучасними технологіями 3DCAD проектування й програмами 3D візуалізації, що застосовуються в архітектурі й будівництві. Ухваленню остаточного рішення завжди сприяє візуальне 3D моделювання майбутньої будівлі, одягненого в нову форму касетного або рейкового металевого фасаду, в оточенні наявних будівель і навколишнього ландшафту.

ДІЗНАТИСЬ ЦІНИ З ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ФАСАДІВ

 

Проста візуалізація фасаду

  Під простою візуалізацією об'єкта мається на увазі зображення фасаду будівлі з варіантом або варіантами дизайну облицювання навісного фасаду касетами, рейками, жалюзі або їх сполученням. Зображення містить фронтальну частину будівлі, або під певним кутом, залежно від наданих замовником матеріалів. Робота виконується в програмах для розробки дизайну Photoshop, Coreldraw, Corelphotopaint тощо. Мета такої візуалізації – показати макет дизайну фасаду й узгодити його із замовником. Замовникові показується одне зображення – оброблена світлина або ескіз із макетом розкладання елементів на фасаді. Вимоги замовника за подання декількох ракурсів або декількох варіантів макета фасаду оплачуються додатково.
 Фасада до визуализации  Простая визуализация фасада
Приклад візуалізації фасадного облицювання будівлі Сервісного центру по світлині.
 Фасада до визуализации  Простая визуализация 1
 чертёж здания  Простая визуализация 2

Приклад візуалізації макета дизайну рейкового облицювання будівлі по світлині й наданому ескізу розмірів парадної частини будівлі.

3D візуалізація фасаду

 Під 3D візуалізацією мається на увазі представлення зображення фасаду будівлі в одному або декількох ракурсах. Зображення робиться після узгодження макета дизайну фасаду. Робота виконується в програмах 3D CAD проектування або дизайну:  Archicad, Solidworks, 3Dmax, 3Dstudio тощо. Мета такої візуалізації – більш повна презентація дизайну фасаду й узгодження деталей фасаду будівлі із замовником.

Приклад 3D візуалізації касетного облицювання адміністративної будівлі за наданим сканованим зображенням проектної документації

 

Дизайн-Проект фасаду

3D візуалізація фасаду після узгодження макета із замовником з детальним проробленням усіх елементів фасаду будівлі. Показ декількох видів будівлі з різними ракурсами й навколишнім тлом. У пакет показу входять елементи фасаду, архітектурні елементи, примикання до вікон, дверей, вхідні групи, піддашки з колонами, парапет і цоколь будівлі.    Форма показу – на паперовому носії формату А 3-А0, в електронному виді – у форматі pdf .

Приклад зображення для дизайн-проекту будівлі.

ДІЗНАТИСЬ ЦІНИ З ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ФАСАДІВ

Дізнатись ціни з візуалізації фасаду

Заповніть форму І Ви одержите ціни на вказаний email.

Ваше ім'я

Ваш email:
email рассылки Конфіденційність гарантована
email рассылки