Рус Укр
Україна, 03142, м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4а
Контактні телефони: (044) 423-05-21, 423-82-29
На головну сторiнкуКонтакти
Про нову поліцію

Про нову поліцію. Нову форму. Нові порядки.

Багато бачили, деякі навіть фотографувалися з нашою новоствореною поліцією, а точніше, ─ з її молодими й гарними співробітниками. Ці привітні хлопці й дівчата, що стали охоронцями закону й порядку, намагаються підняти імідж наших правоохоронних органів.

Співробітники поліції оснащені згідно з останнім словом техніки: нагрудні відеореєстратори, система GPS, що контролює пересування патрулів. Зброя теж змінилося ─ з «ПМ» на «Форт-17».

 Полицейский Милиционер

Поліцейський VS Міліціонер

Щодо автотранспорту, то тепер наша поліція їздить на японських автомобілях «TOYOTA PRIUS», які відрізняються якістю й надійністю. Тож тепер затримані будуть доставлені до місця оперативно й з комфортом!

Автомобиль полиции Автомобиль милиции

Довіра до патрульних, що прибули на сучасному поліцейському автомобілі (фото ліворуч), більша, ніж до котрих прибули на «Уазі», 1987 року випуску (фото праворуч).

Хочеться вірити, що це лише перші, найпростіші, але при цьому дуже істотні, кроки до реформування системи органів внутрішніх справ України.

 

А як щодо нових поліцейських дільниць?

Звертаємо увагу й на той факт, що будівлі міських і районних відділень МВС теж потребують відновлення, бо перебувають у досить жалюгідному стані ─ зовнішнє облицювання таких приміщень не повинно викликати страх і нагадувати про «свавілля» попередників.

 Відділення міліції по обслуговуванню Мінського масиву й Куренівки, Оболонского РУ ГУМВС, м. Києва. Погодьтеся, вид непривабливий, але ми здатні це змінити!

 

Новій поліції нові поліцейські дільниці!


Але як вони повинні виглядати й, яким вимогам відповідати? Адже поліцейський відділок ─ це перше й найбільш масове представництво МВС України!

Були часи, коли ми вибирали варіанти брендування поліцейських автомобілів, міністр МВС України Арсен Аваков проводив відкрите голосування, що дозволило вибрати найбільш «лайкнутий» варіант. Пропонуємо з вибором фасаду зробити так само ─ проголосуйте за проекти екстер’єра нових відділків української полиції тут…