Рус Укр
Україна, 03142, м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4а
Контактні телефони: (044) 423-05-21, 423-82-29
На головну сторiнкуКонтакти
Мінераловатний утеплювач

Яке утеплення, без утеплювача! Так аякий утеплювач?

 

    Наші клієнти часто запитують, що таке утеплювачі в навісних вент фасадах. Тому ми вирішили написати статтю про це, а саме про мінеральну вату.


   

    Мінераловата це сучасний теплоізоляційний, волокнистий матеріал, який широко використовується в будівництві, загальноприйнята практика виготовляти мінвату з силікатних гірських порід, металургійних шлаків та їх сумішей.

Є два види визначень мінвати, по вихідній сировині: кам'яний та шлаковий.

 

    Кам'яна мінвата: мається на увазі, що мінвата зроблена з габбро-базальтової групи гірських порід. Мінвата такого типу є високої якості, вона довговічна й застосовується для серйозних конструкцій. У розділі цін вказані ціни на цей вид утеплювача.

   Шлакова мінвата: Мінвата низької якості виготовлена зі шлаків кольорової металургії й доменних шлаків, цю мінвату ми не розглядатимемо, (купуючи мерседес, ну не заправляти ж його 80 бензином). Але шлакова мінвата все-таки має теплоізоляційні властивості, хоч і не такими високими як кам'яна вата, та й термін придатності в неї нижчий, просто ціна занадто приваблива…

 

 

Визначення й типи мінераловати ми розглянули, тепер перейдемо до її властивостей.

  1. Низька теплопровідність. Чим товстіша мінвата тем нижчий рівень теплопровідності. Це найважливіша властивість мінвати, адже щоб зробити для будівлі теплопровідність як у мінвати потрібно зробити стіну з керамічної цегли товщиною 1170 мм.
  2. Низька гігроскопічність.  Оскільки мінвата часто на будівництві зазнає впливів вологи, її обробляють спеціальними маслами й хімічними сполуками, у результаті чого рівень поглинання вологи у мінераловати усього лиш 1%.
  3. Довговічність. Те, що мінераловата виготовляється із кращих порід базальтового каменю, вона може прослужити більше 50-и років. 
  4. Паропроникність. На мінваті конденсат не накопичується, а спокійно проходить далі завдяки повітряній щілині в системах навісного вентильованого фасаду.
  5. Вогнестійкість. 1000 – це температура за Цельсієм, яку може витримати мінераловата без зміни структури.
  6. Звукоізоляція. Структура матеріалу пагано пропускає звуки, дозволяючи уникати різних шумів.
  7. Екологічність. Мінвата не виділяє шкідливих речовин які впливають на організм людини, а також не викликає корозії металів.

    Ось що таке мінеральна вата, також використовують скловату. Але про неї ви довідаєтеся з нашої наступної статті. Також ви можете довідатися детальну інформацію про вентиляційні навісні фасади, у яких використовуються мінеральна вата, звернувшись за номером +3(050)463-63-58. Чи в групу у ВК

    Вибираючи мінераловатний утеплювач ви матимете: якісно утеплену будівлю з вогнетривким фасадом і утеплювачем. Знизите рівень шуму як усередині, так і зовні споруди. І все це надійно прослужить більше півстоліття.