Вивід будь-якого товару на ринок – це колосальна робота величезної кількості людей. Не меншою мірою це стосується і металевих конструкцій. Здавалося б, всі паркани досить схожі – але навіть незначні зміни в конструкції ламелі можуть позначитися і на зовнішньому вигляді, на міцності, і на довговічності.

Ось чому всі компанії (ми маємо на увазі відповідальних виконавців, що піклуються про свою репутацію) так трепетно ​​ставляться до своєї асортиментної лінійки.

І “Мехбуд” – не виняток!

Завод “Мехбуд” як “законодавець моди”

З самого початку роботи в сегменті огороджувальних конструкцій завод “Мехбуд” орієнтувався на вихід в лідери – спочатку регіональні, а потім і всеукраїнські. Саме тому питання розширення асортименту спочатку був пріоритетним – потрібні були не просто затребувані моделі, а моделі, які змінять саму структуру ринку і будуть не слідувати за запитами покупців, а формувати ці запити.

Саме такою моделлю для заводу “Мехбуд” став паркан “Ранчо”:

  • У 2012 році конструкторський департамент остаточно затвердив розроблену конфігурацію ламелі “Ранчо”.

  • У тому ж році завод “Мехбуд” випустив перші партії цього паркану.

  • Популярність “Ранчо” виявилася несподівано високою (навіть незважаючи на оптимістичні прогнози). Тому для задоволення зростаючого попиту компанія почала розширення виробництва, яке триває й донині.

Крім “Ранчо” завод “Мехбуд” став законодавцем моди і щодо інших моделей огорож з металу – в першу чергу парканів “Жалюзі” і “Горизонт”. Конструкція паркану “Горизонт” вийшла унікальною, тому була захищена патентом (діє до сих пір).

Паркан “Ранчо” – просто, надійно, стильно

У чому ж причина популярності паркану “Ранчо” від “Мехбуд”?

На нашу думку, спрацювало поєднання двох факторів:

  • По-перше, в 2012 році ринок був готовий до появи нового продукту, який помітно відрізнявся від наявних в достатку конструкторських рішень. Тому інженери і маркетологи заводу виконали колосальну роботу і вірно прорахували ринкові тренди.

  • По-друге, сам паркан “Ранчо” вийшов неймовірно вдалим. Профіль, натхненний дизайном фермерських жердин і дощатих парканів, придбав максимальну міцність, жорсткість і стійкість до навантажень. При цьому сама огорожа вийшла простою, лаконічною і привабливою.

  • Спрацював і універсальний дизайн – “Ранчо” відмінно виглядає як в сучасному мегаполісі, так і в сільській місцевості.

Популярність “Ранчо” була настільки високою, що недавно на ринок вийшла його модифікація “EL RANCHO”. На зміну найпростішого дизайну прийшла більш складна геометрична форма, але основні переваги паркану збереглися в повній мірі. Зростаюча популярність і постійний попит на “RANCHO” це підтверджує!

Чому “Ранчо” – “вкрадений”?

Так чому ж ми назвали в заголовку паркан “Ранчо” “вкраденим”? Причина очевидна – практично відразу після виходу огорожі на ринок її почали копіювати, і продовжують копіювати досі. На жаль, правило «копія завжди гірша за оригінал» працює і тут.

Конкуренти при нелегальному виробництві:

  • Спрощують форму ламелі, тому вона при збереженні загального зовнішнього вигляду втрачає міцність і жорсткість.

  • Використовують більш тонкий метал. Виробник отримує економію, покупець – потенційні проблеми з деформацією ламелі.

  • Застосовують дешеві захисно-декоративні покриття. Тут спектр проблем може бути широким – від вигорання на сонці в перший рік після монтажу до відшарування від основи та розвитку корозії.

На всіх цих фото паркани “Ранчо” від заводу “Мехбуд”, які вкрали недобросовісні компанії!

На жаль, незважаючи на схожість з оригіналом «вкрадені» “Ранчо” служать не так довго, тому навряд чи будуть хорошою покупкою.

Втім, стратегія заводу “Мехбуд” в конкурентній боротьбі залишається незмінною. Компанія не вітає нелегальне копіювання виробів, тим більше захищених патентом. Але єдино правильним шляхом розвитку вважає постійний контроль якості власної продукції, а також виведення на ринок нових виробів, які будуть затребувані кінцевим споживачем.

Можливо, їх теж скопіюють – але оригінал все одно буде багаторазово перевершувати копію!